window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-144909968-1');

29. 1. 2014

Poslední aktualizace: 29.01.2014

Kde to je? Podívejte se na mapu.

Stavba bohužel už byla zahájena. Stavební stroje začaly likvidovat zelenou stráň. Pražské kopce jsou pozoruhodné přírodní útvary, měli bychom si je chránit a nedovolit jejich ničení. Člověk tady za pár měsíců způsobí větší erozi terénu, než všechny živly dohromady za milion let.

Real-Treuhand Reality, a.s. je součástí realitního holdingu Real-Treuhand Management GmbH, který zastřešuje jedenáct specializovaných firem, a je dceřinou společností Raiffeisenlandesbank Oberösterreich.  Tato developerská společnost připravuje další ze svých projektů výstavby bytového domu v Radlické ulici na Praze 5. Moderní dům o 10 nadzemních podlažích se bude monstrózně tyčit vedle základní školy na místě, kde podle mapy dříve stály dva domy. Desetipodlažní dům bude v naprostém kontrastu vůči svému okolí. Sousední budova základní školy byla postavena v roce 1908 v novorenezančním slohu, jinde v ulici jsou samé nízké domy.

Odkazy na další informace

Webové stránky projektu: 142praha.cz
RT-reality.cz: Detail projektu Praha 5 – Radlice: 142
Grand-reality.cz: Developerské projekty – exklusivní byty
Kdechcibydlet.eu: 142praha

Významné události a dokumenty

29.01.2014 Novinky.cz: Unikátní bydlení a zajímavý design nabídne nová budova v pražských Radlicích

Fotogalerie

Autor: Mgr. Martina Pokorná a Drahomír Bárta