window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-144909968-1');

3. 9. 2022

Milé sousedky, milí sousedé,

po čtyřech letech budeme v září opět volit, kdo v následujícím volebním období získá nejsilnější hlas na radnici Prahy 5.

Den co den věnujeme velkou pozornost politickému dění na celostátní úrovni či leckde ve světě. Náš každodenní život ale často nakonec nejvíc ovlivňuje dění v naší bezprostřední blízkosti. Ubývá kolem mého bydliště stromů a přibývá aut? Nebo tam vznikla cyklotrasa, po které mohu bezpečně dojet na kole do práce? Mám kam dát své děti do školky a do školy? A jsou to školky a školy kvalitní? Utrácí moje radnice spíše za své PR, nebo opravdu mění mé okolí k lepšímu? Chodí se mi po městě pohodlně i s kočárkem nebo o berlích? Otázek, které si budeme pokládat, než odevzdáme svůj hlas v komunálních volbách 23. a 24. září, je opravdu mnoho.

V těchto volbách se o vaše hlasy budeme ucházet také my: koalice KDU-ČSL, Zelených a Nezávislých. Rozhodli jsme se spojit síly a nabídnout vám program pro Prahu 5 pevně ukotvený v našich společných hodnotách s důrazem na péči o lidi a životní prostředí. V příštích týdnech se budeme setkávat při předvolební kampani v ulicích Prahy 5. Do té doby si můžete přečíst něco málo o tom, čemu jsme se v posledních čtyřech letech věnovali.

Těšíme se na viděnou!

Více informací o kandidátce, programu a dalších tématech najdete na našem volebním webu.