1. 10. 2020

V dnešní době se hodně mluví o spolupráci demokratických stran. Na Praze 5 se nám podařilo najít společného kandidáta do Senátu, díky kterému se spojili KDU-ČSL, Piráti a Zelení, a společně s řadou místních spolků podporujeme Václav Láska – Právo s Láskou.

Senátor je unikátní politickou pozicí – je to celostátní politik, ale je volen lokálně přímou volbou. Václav Láska ukázal, že dokáže pracovat jak celostátně, tak lokálně – ať už v oblasti ochrany lidských práv či životního prostředí nebo při vystoupeních na Zastupitelstvu Prahy 5, kde bojoval proti druhé plavební komoře u Dětského ostrova nebo za zachování kostela sv. Gabriela pro liturgické účely. Václav Láska ve svém senátním obvodu provozuje také bezplatnou právní poradnu, která již pomohla stovkám místních občanů a řadě iniciativ a spolků.

Senát je bezesporu klíčovou pojistkou demokracie v celostátním měřítku, ale může také pozitivně ovlivňovat život na místní úrovni, jak to již šest let dokazuje Václav Láska, když pomáhá občanům ze svého okrsku domoci se práva.

Přijďte 2. a 3. října k volbám a volte Václava Lásku, aby mohl pro obyvatele Prahy 5 pracovat i dalších 6 let.

Hana Heringová, předsedkyně Strana zelených Praha 5
Jan Jelínek, předseda KDU-ČSL Praha 5
Daniel Mazur, předseda Piráti Praha 5